Napsali o nás

Přestává být Facebook pro nejmladší generaci „in“?

29. 8. 2017 | Martin Petrášek

Poprvé během existence Facebooku se má napřesrok snížit počet jeho uživatelů mezi teenagery. Předpověděla to uznávaná analytická společnost eMarketer. Proč tomu tak je, vysvětlil náš analytik Martin Petrášek v rozhovoru pro Rádio Zet.

Celý článek

Co přinesla facebooková reklamní vlna

1. 8. 2017 | Martin Petrášek

Facebook – sociální síť, kterou využívají 2 miliardy uživatelů z celého světa. Pokud chcete něco sdělit, tady jste na správném místě. Ale stejně jako ostatní média i Facebook zaplavila reklama. Není jí už ale příliš? Neodradí naopak uživatele? O tom mluvil náš analytik Martin Petrášek s Janou Divinovou, redaktorkou Mladé Fronty Dnes.

Celý článek

Nejen Češi rádi utrácejí v e-shopech

27. 7. 2017 | Martin Petrášek

Češi jsou v internetových obchodech jako doma a rok od roku nakupují více. On-line prodejci očekávají, že objem tržeb letos překoná magickou hranici 100 miliard korun. Kdy a kde Češi nejvíce utrácejí prozradil Mladé Frontě Dnes i České televizi analytik e-commerce Martin Petrášek.

Celý článek

Forresti a Náchod patří k sobě, stěhovat se z něj nebudeme

24. 7. 2017 | Radovan Jelen

Budovu, ve které sídlí náchodská pobočka FG Forrest, koupilo pro své úředníky město. Forrest se bude muset stěhovat. Sloučit náchodskou pobočku s hradeckou bylo nasnadě, ale vedení se rozhodlo jinak. Forresti v Náchodě zůstanou, jen se přesunou o několik set metrů. Proč, to objasnil v rozhovoru pro Mladou Frontu Dnes Radovan Jelen, ředitel společnosti.

Celý článek

Bez e-shopu se do 5 let neobejde nikdo

23. 6. 2017 | Martin Petrášek

To vyplývá z rozhovoru s Martinem Petráškem, analytika FG Forrest, odvysílaného na Rádiu Zet. Moderátor Aleš Svoboda požádal Martina, aby objasnil, jak je to s konkurenceschopností dvou dlouholetých rivalů – kamenných obchodů a on-line prodeje.

Celý článek

Vířivka a 16 hodin v práci? Ne, raději work-life balance

9. 6. 2017 | Radovan Jelen

Pro ajťáky po škole máme to nejlepší možné pracovní prostředí. Láká ale i zkušené borce. Proč?

Celý článek

  • «
  • 1 / 3

Přeskočit na hlavní nabídku