Děje se

Bezpečnost a jak na ni
Část III. – Kontrola nad daty

18. 9. 2017 | Radek Šafránek

Ideální by bylo používat firemní data pouze na zabezpečených firemních IT zařízeních (šifrování, antivir na noteboocích všech platforem, Android zařízeních atd.). Samozřejmě, ne vždy je to 100% možné, ale o to důležitější je v takovém případě dbát na zabezpečení.

Celý článek

Při sobotním běhu s RWTTC padl osobní rekord

15. 9. 2017 | FG Forrest

V sobotu 9. září se běžci z našich řad zúčastnili Birell Grand Prix Praha pořádaného běžeckou ligou RunCzech. Znovu se tak zapojili do projektu na podporu hendikepovaných pod záštitou organizace Running With Those That Can‘t.

Celý článek

Bezpečnost a jak na ni
Část II. – Nevědomost (ne)omlouvá

11. 9. 2017 | Radek Šafránek

Kolikrát jste to už zažili? Někomu z vašich kolegů či zaměstnanců (možná i vám samotným, ale ani muk) se podařilo pustit si do počítače virus, který zablokoval disk, zpřístupnil citlivá data hackerovi, nebo provedl podobnou nepravost. A pak se na scéně objevil „ajťák“…

Celý článek

Bezpečnost a jak na ni
Část I. – Uživatelé vs. ajťáci?

4. 9. 2017 | Radek Šafránek

Bezpečnost – jak do ní smysluplně investovat a přitom ji neustále zvyšovat? V oblasti bezpečnosti bude pořád co vylepšovat a tím pádem utrácet donekonečna. Vždycky je to o tom, kolik můžete a jste ochotni investovat. A pak je to o lidech. Můžete mít zařízení nabušená tím nejdražším softwarem a nastavit vysoké bezpečnostní standardy, ale pokud se jimi uživatelé nebudou řídit, vyhazujete peníze oknem. Jak tomu zabránit?

Celý článek

Přestává být Facebook pro nejmladší generaci „in“?

29. 8. 2017 | Martin Petrášek

Poprvé během existence Facebooku se má napřesrok snížit počet jeho uživatelů mezi teenagery. Předpověděla to uznávaná analytická společnost eMarketer. Proč tomu tak je, vysvětlil náš analytik Martin Petrášek v rozhovoru pro Rádio Zet.

Celý článek

Pojišťovna České spořitelny má nový flexi web

25. 8. 2017 | FG Forrest

Životní pojištění Flexi, které nabízí Pojišťovna České spořitelny (PČS), je nejznámějším pojištěním v České republice. Právě proto se v PČS rozhodli změnit dosavadní doménu na www.flexi.cz. A spolu s novou doménou přišel na řadu i nový web, který zrealizovala společnost FG Forrest.

Celý článek

Přeskočit na hlavní nabídku